Jeremy Scott z kolekcją jesień/zima dla Adidasa

kurtka zimowa adidas

Duet doskonały? Widzieliśmy już nieśmiertelne skrzydła, zwierzęce printy, hologramy, srebro i złoto. Czego możemy się spodziewać tym razem?

 

Sprawdźcie to!

Wieloletnia współpraca projektanta z marką zawsze prowadzi do powstania ekscentrycznych, choć doskonale przemyślanych i perfekcyjnie wykończonych kolekcji Jesień/zima 2013 to miks nadruków ciekawych faktur i mocnych wzorów – zaczynając od kwiatowych, a kończąc na monochromatycznych i geometrycznych. Niektóre projekty łączą w sobie wzory, które z pozoru nie powinny nigdy do siebie pasować. Tutaj widać jednak klasę i wyraźną wizję projektanta, który z dużą gracją i wyczuciem połączył trudne wzory. Większość projektów to propozycje uniwersalne, unisex, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy, kto lubi się wyróżniać!

Prezentujemy Wam niezwykłe kurtki jesienne i zimowe, których nie powstydziłyby się największe ikony stylu. Z niecierpliwością wyczekujemy gwiazd w propozycjach na ten sezon od Jeremiego Scotta! Naszymi faworytami są pikowane kurtki i parki z futrzanym kapturem.

Awangardowe projekty wymagają także odpowiedniej oprawy. Całość promuje niezwykle energetyczna sesja, która na długo zostaje w pamięci.

Jak Wam się podoba? Czy ktoś znalazł kurtkę na jesień? 🙂

Zostaw komentarz