Pikowana kurtka – zimowy MUST HAVE

pikowana kurtka zimowa

Pikowana sportowa kurtka to element garderoby, którego nie może zabraknąć jesienno-zimową porą. Lekka, wygodna a przy tym ciepła, jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy dobrze wiedzą czym jest miejski styl. Pikowania, przełamują nudę i dodają nowoczesnego wyrazu.

Pamiętaj, że kurtka tego typu  nie powinna być ani zbyt obcisła, ani za luźna. Dlatego zostaw trochę miejsca dla ciepłej bluzy, żebyś mógł czuć się swobodnie i nie miał skrępowanych ruchów. Pikowane kurtki dobrze wyglądają w klasycznych, stonowanych kolorach, ale też coraz częściej pojawiają się w zdecydowanych, neonowych i bardzo energetycznych barwach. Wybór jest duży, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Gdy już będziesz poszukiwać pikowanej kurtki, zwróć uwagę na propozycje marki Confront. Znajdziesz tam wiele klasycznych, a przy tym oryginalnych wzorów, charakteryzujących się nieprzeciętną wygodą. Inspiracją marki jest połączenie klimatu amerykańskiego college’u i elitarnych sportów takich jak tenis, polo czy golf. To produkty utrzymane w klimacie „stylowego luzu”. Poniżej, kilka propozycji pikowanych kurtek Confront.

confront_TYBR_czerwona_2

Czerwona, energetyczna kurtka z nierównomiernymi pikowaniami, dodaje dynamicznego i bardzo oryginalnego wyrazu. Wysoka stójka i ciepła kapuza sprawiają, że to świetna propozycja na mroźne, zimowe dni. Kurta posiada wiele kieszonek zapinanych na wygodny suwak, pozwalających na bezpieczne przenoszenie podręcznych akcesoriów.

confront_JROLLER_czarna_niebieskie wnętrze kapuzy

Klasyczna, czarna kurtka nabiera nowoczesnego, miejskiego looku, dzięki jaskrawo niebieskiemu wnętrzu kapuzy. Idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, przez zapewnienie dużej swobody ruchów i solidne ocieplenie.

confront_TYBR_czarna_zielony suwak

Odpowiednik wcześniejszej, dynamicznie czerwonej kurtki w bardziej stonowanej wersji. Klasyczną czerń, przełamują jaskrawo zielone suwaki.

confront_JROLLER_zielona_niebieskie wnętrze kapuzy

 

Bardzo oryginalna, sportowa propozycja dla energicznych i nowoczesnych mężczyzn. Będzie doskonałym ożywieniem codziennej stylizacji.

 

 

Zostaw komentarz