TOP 5: Damskie kurtki Adidasa – back to 80’s!

dres adidas

Ostatnio bardzo modne stał się powrót do motywów, które teoretycznie swoje lata świetności mają już za sobą. Adidas wziął na warsztat design, który bezbłędnie kojarzy się z latami 80. Jakie są efekty odświeżania takiego wzornictwa? Kolekcje retro robią absolutną furorę i stały się nieodzownym elementem stylizacji każdego fashionisty. Zobaczcie już teraz!

Robimy mały przegląd damskich kurtek jesiennych, które świetnie sprawdzą się na nadchodzące dni, kiedy słońce może nie być już tak łaskawe, a deszcz będzie coraz częstszym elementem codziennego krajobrazu. Ruszamy z naszymi propozycjami, które równie dobrze moglibyśmy odnaleźć w modnych szafach trzy dekady temu. Jak widać trendy wracają jak bumerang!

kurtka adidas colorado

Kurtka Adidas COLORADO to wyraźna powtórka designu z lat 80. i stylu breakdance. Geometryczne wzory i neonowe kolory to jej znaki rozpoznawcze. Kurtka chroni przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale jednocześnie skonstruowana jest z oddychającego materiału, uzupełniona kapturem oraz ściągaczami przy rękawach i u dołu kurtki.

kurtka adidas cr colorado

Kurtka Adidas COLORADO WINDBREAKER to lekka i wygodna kurtka z kultowej serii Adidas Originals. W tym przypadku też widzimy wyraźne odniesienia do stylu breakdance, ale ten model stawia na lżejsze, bardziej uniwersalne kolory, również wyposażony jest w kaptur oraz charakterystyczne ściągacze przy rękawach i u dołu kurtki.

kurtka adidas s olymp

Kurtka Adidas S OLYMP WB, to także model pochodzący z serii Adidas Orginals. Wykonana z ciekawego, srebrnego materiału, który z pewnością wyróżni każdą dziewczynę, która zdecyduje się na tę jesienną kurtkę.

kurtka damska adidas adizero

Kurtka Adidas Adizero to super lekka kurtka idealna na jesienny jogging, ale sprawdzi się także na co dzień. Co więcej ma jeszcze system Formotion, dzięki któremu woda gładko spływa powierzchni wierzchniej uniemożliwiając wchłanianie. Kolorystyka nawiązująca do lat 80. Nie wszystkim musi przypaść do gustu, ale na pewno znajdą się dziewczyny, które potrafią wykorzystać ją w codziennych, oryginalnych stylizacjach.

Zostaw komentarz