Czapki zimowe New Era – propozycje dla fanów baseballu

Home / Kobiety / Czapki zimowe New Era – propozycje dla fanów baseballu
czapka zimowa new era

New Era od lat jest związana z baseballem, a na swoich produktach prezentuje logotypy najznamienitszych drużyn grających w MLB (Major League Baseball), najważniejszej amerykańskiej lidze w tej dyscyplinie sportowej. Czapki New Era stanowią więc nie lada gratkę dla fanów baseballu, ponieważ dzięki nim mogą nie tylko uzupełnić swoje streetwearowe stylizacje, ale również utożsamiać się ze swoim ulubionym zespołem. A co najważniejsze, żaden fan nie musi rezygnować z ulubionej stylistyki na czas chłodniejszych pór roku, bowiem New Era oferuje nie tylko czapki z daszkiem, lecz także czapki zimowe.

Dla fanów Los Angeles Dodgers

Jeśli jesteś fanem Los Angeles Dodgers swoją garderobę powinieneś koniecznie uzupełnić o czapkę zimową z logo układającym się w napis „LA”. Jeden z najbardziej polecanych modeli to New Era Stripeskul Losdod. Produkt wykonany w całości z akrylu zagwarantuje ci optymalne dopasowanie i niezbędny zimą komfort termiczny. A stonowany design podkreśli miejski charakter twoich outfitów. Model można kupić w kilku wariantach kolorystycznych.

Dla fanów New York Yankees

Kibicujesz drużynie New York Yankees? W twojej szafie nie może zabraknąć zimowej czapki z literami “NY”. Ciekawą propozycją dla ciebie może być model New Era Essential Cuff NY Yankees, która podobnie jak inne czapki NE dostępna jest w wielu przyjemnych dla oka kolorystykach. Dobrym pomysłem na uzupełnienie twojej streetwearowej garderoby na zimę może też być zakup czapki New Era Patch Twist NY Yankees, której elementem rozpoznawczym jest charakterystyczny pompon. Produkt bez wątpienia pozwoli ci podkreślić miejski look i wyróżnić się z tłumu. W dodatku zadba o twój komfort w czasie chłodniejszych dni.

Pełna oferta czapek zimowy od marki New Era dostępna w oficjalnym polskim sklepie https://newera.pl/czapki-zimowe

Zostaw komentarz