TREND TYGODNIA: Męskie bezrękawniki Timberland

męski bezrękawnik

Ocieplane bezrękawniki to świetna alternatywa dla kurtek przejściowych. Równie dobrze utrzymują ciepło, ale ich krój umożliwia swobodne ruchy. Ich zaletą jest także to, że można je bardzo ciekawie zestawić z bluzą, czy polarem. Jeśli lubisz mieć wybór, to zobacz jakie propozycji wybraliśmy z oferty marki Timberland. To coś dla Was?

Bezrękawniki wykonane są z niezwykłą starannością, nie krępują ruchów, dlatego idealnie nadają się na wypady za miasto, czy jesienne wycieczki górskie. Sprawdzą się też w przypadku kierowców, którzy planują dłuższe trasy.

TIMBERLAND-BEZRĘKAWNIK THERMORUGGED PLAID GILET

BEZRĘKAWNIK THERMORUGGED PLAID GILET: fason z motywem klasycznej biało-czarnej kostki, wykończenia skórzane, zapinany na zatrzaski. Bezrękawnik jest wodoodporny, oddychający, dzięki zastosowaniu włókna Thermotech Poliester. Zastosowanie tej technologii powoduje, że produkt jest cieplejszy od tych wykonanych z tradycyjnej bawełny. Jeżeli gromadzi się nadmiar wilgoci, jest ona odprowadzana na zewnątrz. W przypadku wyjątkowo trudnych warunków atmosferycznych ciepło zapewni nam wypełnienie bezrękawnika. W 75% jest to kaczy puch, który izoluje, ale nie wpływa na wentylację.

 TIMBERLAND-BEZRĘKAWNIK HOWKERDOWN VEST

TIMBERLAND-BEZRĘKAWNIK HOWKERDOWN VEST: uniwersalny, miejski bezrękawnik, jesienny must have! Praktyczny, energetyczny kolor pozwoli na dopasowanie do wielu stylizacji. Wykonany z przetworzonego materiału, wypełniony puchem. Dodatkowym atutem jest wysoka stójka, która ochroni przed nieprzyjemnym, mocnym wiatrem.

TIMBERLAND-BEZRĘKAWNIK HOWKERDOWN VEST

TIMBERLAND-BEZRĘKAWNIK HOWKERDOWN VEST: ten sam model, ale w czarnym kolorze, dla osób, które wolą bezpieczną klasykę. Właściwości i parametry te same, podstawowa wodoodporność, praktyczny wysoki kołnierz.

TIMBERLAND-BEZRĘKAWNIK BONDEDFLEECE VEST

TIMBERLAND-BEZRĘKAWNIK BONDEDFLEECE VEST: alternatywa dla puchowych bezrękawników. Lekki, bardzo dobrze trzyma ciepło. Świetnie się układa, ze względu na swój krój. Sprawdzi się także w trudne, zimowe dni, kiedy na polar można założyć zimową kurtkę. Wysoka jakość polaru zapobiegnie mechaceniu, którego tak bardzo nie lubimy!

Zostaw komentarz