Kategoria: <span>Trendy</span>

Home / Trendy
męski bezrękawnik
Wpis

TREND TYGODNIA: Męskie bezrękawniki Timberland

Ocieplane bezrękawniki to świetna alternatywa dla kurtek przejściowych. Równie dobrze utrzymują ciepło, ale ich krój umożliwia swobodne ruchy. Ich zaletą jest także to, że można je bardzo ciekawie zestawić z bluzą, czy polarem. Jeśli lubisz mieć wybór, to zobacz jakie propozycji wybraliśmy z oferty marki Timberland. To coś dla Was?

Damska kolekcja jesienna 2013/2014 New Yorker
Wpis

Damska kolekcja jesienna 2013/2014 New Yorker

Zaczynamy przegląd kurtek i płaszczów jesiennych, które pojawiają się już w najbardziej popularnych sieciówkach. Warto przyjrzeć się tym propozycjom, bo temperatury zaczynają być już mocno jesienne. Jako pierwszą oglądamy kolekcję marki New Yorker, która wyróżniła w swojej ofercie kilka trendów. Zainteresowani?

TOP 5: SPORTOWY LOOK –  męskie kurtki na jesień
Wpis

TOP 5: SPORTOWY LOOK – męskie kurtki na jesień

Sportowa kurtka na jesień, z której będziesz zadowolony, musi spełniać przynajmniej trzy warunki. Jest funkcjonalna, wygodna i ma system wentylacji. Jeśli przymierzasz się wkrótce do takiego zakupu, to przemyśl swój wybór, zwłaszcza jeśli o tej porze roku dużo przebywasz na powietrzu.

dres adidas
Wpis

TOP 5: Damskie kurtki Adidasa – back to 80’s!

Ostatnio bardzo modne stał się powrót do motywów, które teoretycznie swoje lata świetności mają już za sobą. Adidas wziął na warsztat design, który bezbłędnie kojarzy się z latami 80. Jakie są efekty odświeżania takiego wzornictwa? Kolekcje retro robią absolutną furorę i stały się nieodzownym elementem stylizacji każdego fashionisty. Zobaczcie już teraz!